عکاسی ، تصویرگری ، تایپوگرافی و گرافیک حرکتی – طراحی گرافیک این عناصر را به وجود می آورد و تصاویر جذابی را به خود جلب می کند که باعث جلب توجه ، فروش محصولات و خدمات و باز کردن بازارهای جدید می شود. به عبارت دیگر ، طراحی گرافیک از چند جهت به تجارت شما کمک می کند. حتی برخی ممکن است شما را متعجب کنند:

1. غرور و بهره وری کارکنان
همه محیط های کاری شاد و سالم دارای هسته قوی هویت تجاری هستند. کارمندان از نام تجاری سازمان استقبال کرده و به آن متعهد هستند و از اینکه عضوی از آن هستند افتخار می کنند. به نوبه خود ، این تعهد خرید منجر به رضایتمندی و بهره وری بیشتر کارمندان می شود. طراحی گرافیکی خوب باعث ایجاد هویت تجاری مثبتی می شود – با انعکاس چشم انداز شرکت – که در همه چیز از وب سایت های شرکت و ارتباطات گرفته تا کارت های بازرگانی و لباس پرسنل نفوذ می کند. عکس این نیز صادق است. به عنوان مثال ، اگر شما قبلاً در شرکتی کار کرده اید که خواندن ، پیمایش ، جستجو یا خرید از وب سایت شما با طراحی نامناسب مشکل باشد ، می دانید که این تجربه چه برای کارمندان و چه برای مشتریان غرق در ذهن آزار دهنده و ناامیدکننده است. اگر کارمندان شما از آرم یا وب سایت شرکت شما راضی نیستند ، چرا مشتریان شما متفاوت هستند؟

 

2. باعث صرفه جویی در وقت می شود
JPG ، TIF ، EPS ، PDF یا GIF – برای عکس ها و تصاویر وب سایت خود به کدام قالب فایل نیاز دارید؟ کارت ویزیت شما چطور است؟ یک طراح گرافیک می داند از کدام قالب پرونده استفاده می کند و چه زمانی برای بهترین نتیجه. حالت های رنگی RGB در مقابل CMYK ، وزن و کاربردهای کاغذ ، انواع سیستم های مدیریت محتوای وب سایت (CMS) ، و اینکه آیا تبلیغات وب یا مجله شما به درستی مقیاس بندی شده و کنتراست رنگی کافی دارد که هنگام انتشار به راحتی قابل خواندن است ، همین طور. به لطف آموزش های عمیق ، تسلط بر نرم افزار صنعت و سالها تجربه عملی ، متخصصان طراحی گرافیک همه اینها را می دانند بنابراین مجبور نیستید وقت خود را برای کشف این مسئله هدر دهید.

 

3. پس انداز می کند
حتی اگر بودجه بازاریابی محدودی هم داشته باشید ، سرمایه گذاری در طراحی گرافیک خوب ، هزینه دارد. طراحی ارزان اغلب به معنای طراحی ضعیف است. و گرافیک طراحی ضعیف می تواند گران باشد. این ممکن است ضداسلامی به نظر برسد ، اما بدون تخصص یک طراح گرافیک حرفه ای ، ممکن است محصولی به پایان برسید که به وضوح چاپ نکند ، به دلیل مشکلات مدیریت رنگ یا طرح ، چاپ آن گران باشد یا برای چاپ یا انتشار آنلاین قالب مناسبی نداشته باشد. تغییرات ، تأخیرها و طراحی مجدد هزینه زیادی را در بر دارد ، بنابراین ممکن است آرم ارزان تری از منابع عمومی که خریداری کرده اید بیش از یک هزینه از طراح گرافیک با تجربه با قیمت بالاتر داشته باشد.

 

4. تصاویر با کیفیت بالا تعامل بیننده را افزایش می دهد
آیا می خواهید بازدیدها ، اشتراک ها و دنبال کنندگان شبکه های اجتماعی شرکت خود را افزایش دهید؟ در مورد فروش محصول و مشتری؟ اعم از خبرنامه های الکترونیکی و وب سایت ها ، وبلاگ ها و رسانه های اجتماعی ، یا مواد چاپی – تصاویر با کیفیت بالا با توجه به برنامه هایی که از تصویربرداری با کیفیت پایین ، سهام یا موجود استفاده می کنند ، توجه شما را به خود جلب می کنند. خریداران آنلاین ، به ویژه خریداران B2B ، کیفیت تصویر را به عنوان یکی از مهمترین معیارهای تصمیم گیری در خرید خود ذکر می کنند. طراحی گرافیک از عکاسی ، اینفوگرافیک ، تصویرگری و فیلم با کیفیت بالا برای ایجاد ابزارهای بازاریابی موفق تر استفاده می کند.

 

5. ارتباط گرافیکی: این چیزی فراتر از یک روند است
هر ساعت بیداری ، بیشتر ما مملو از اطلاعات تلفن های همراه ، رایانه ها ، تلویزیون ، رادیو ، بیلبوردها ، مجلات و موارد دیگر است. و به همین دلیل دامنه توجه ما کوتاه می شود. برای موثر نگه داشتن تلاش های بازاریابی علی رغم این تغییر فرهنگی ، اکنون شرکت ها فقط چند ثانیه فرصت دارند تا توجه بینندگان را جلب کرده و آن را حفظ کنند. تصاویر بهترین راه حل هستند. آنها قدرت برقراری ارتباط با پیامهای پیچیده را بسیار سریعتر از کلمات دارند. اما ، برای انجام این کار – و همچنین بهبود جذابیت مخاطبان خودکار (موتورهای جستجو) برای بهینه سازی رتبه بندی وب – تصاویر باید منحصر به فرد ، مرتبط و با کیفیت بالا باشند. طراحی گرافیک می تواند به تجارت شما کمک کند تا با موفقیت به این دوره جدید از برقراری ارتباط سریع و سریع برسد.

 

6. مشتریان را جذب و علاقه مند کنید
چه در حال طراحی مجدد وب سایت خود باشید ، چه ایجاد یک آرم جدید یا در حال راه اندازی یک کمپین ، بهتر است از طراحی گرافیکی تازه ایجاد شده مخصوص شما استفاده کنید. این تضمین می کند که شما یک هویت منحصر به فرد را حفظ می کنید که توجه شما را جلب می کند ، پیشنهادات شما را از یکدیگر متمایز می کند و مشتریان شما را برای بررسی محتوای جدید بازگرداند بسته بندی مواد غذایی نمونه ای عالی از اهمیت طراحی جلب توجه کننده است. فروشگاه های مواد غذایی صدها مارک تراشه اسنک را حمل می کنند. و حتی اگر بسیاری از ما برچسب های تغذیه ای را مرور می کنیم ، به احتمال زیاد خریدهای ما تا حد زیادی به جذابیت دلچسب طرح کیف تراشه و اینکه چقدر سریع و دقیق به ما می گوید چه چیزی را خریداری می کنیم ، تکیه می کنند.

 

7. برند شما را تقویت می کند
آیا می توانید یک شرکت / مارک قدرتمند را در نظر داشته باشید که دارای آرم ، طرح رنگی یا حروف چاپی قابل تشخیص نباشد؟ محتمل نیست طراحی گرافیکی یک “چهره” به سرعت قابل شناسایی برای برند شما ایجاد می کند که به تمایز و ارتقا and شرکت شما کمک می کند. اگر هیچ رقابتی ندارید ، ممکن است بدون داشتن طراحی گرافیکی و مارک تجاری خوب از پس آن بر بیایید