5 دلیل که پس از راه اندازی به پشتیبانی وب سایت نیاز دارید

ما از بازخورد مشتری می دانیم که پشتیبانی وب سایت یکی از بالاترین امتیازات برای مشتریان ما است. پشتیبانی وب می تواند به شما در به روزرسانی ، ایجاد تغییرات در وب سایت شما و اطلاع از جزئیات مزاحم مانند نام دامنه کمک کند.

شما این احساس را می دانید: شما در Best Buy هزینه یک دستگاه جدید (گران) را پرداخت می کنید و صندوقدار از شما می خواهد که یک قسمت دیگر از هزینه های بیمه را پرداخت کنید. این یک لحظه روی حیله و تزویر است – آیا واقعا این هزینه اضافی ارزش آرامش خاطر را دارد؟ هنگامی که شما به تازگی وب سایتی خریداری کرده اید ، این سال – خرید یا عدم خرید بیمه پشتیبانی از وب سایت – می تواند به همان اندازه دلهره آور باشد. اما وقتی صحبت از افزودن پشتیبانی به وب سایت شما می شود ، سهم و مزایای آن می تواند بسیار بیشتر از رقم موجود در آن پیشخوان Best Buy باشد.

وب سایتی که ROI خوبی تولید می کند ، دارایی زنده ، تنفس و تغییر دهنده برای تجارت شما است. ساخت و نگهداری آن وب سایت باید چیزی فراتر از یک معامله تجاری یکبار مصرف باشد ، زیرا وب سایت شما یک ویترین فروشگاه دیجیتال و راه ارتباط شما با مشتریان ، مشتریان و مشتریان است.

در Infomedia ، تقریباً همه سایت های ما با بسته استاندارد نگهداری و نگهداری وب به فروش می رسند. چرا؟ از آنجا که وب سایت های موثر تغییر می کنند و تکامل می یابند ، و اینفومدیا برای ارائه یک راه حل وب جامع و طولانی مدت ، ارزش زیادی قائل است و نه اینکه شما را مجبور به تشخیص همه چیز خود کند. ما شریک وب سایت شما هستیم ، نه فقط شرکت وب سایت شما.

فکر می کنید این فقط یک استراتژی فروش است؟ این نیست ما از بازخورد مشتری می دانیم که پشتیبانی وب سایت یکی از بالاترین امتیازات برای مشتریان ما است. در اینجا چند دلیل مهم برای پشتیبانی دلپذیر وب سایت ذکر شده است:

1) پشتیبانی وب سایت در هنگام زندگی به زندگی کمک می کند
آیا همه ما این را درست نمی دانیم؟ شما نیت خیر و لیست کارهایی دارید که به شما کمک می کند تا در مواردی که می دانید باید اتفاق بیفتند ، همگام شوید ، اما همیشه یک چیز وجود دارد که از بین شکاف ها می لغزد. چند نکته وجود دارد که کاملاً باید برای عملکرد وب سایت شما حفظ شود – مواردی مانند نام دامنه شما. در واقع فراموش کردن آن رشته (و بسیار مهم) از کاراکترها بسیار مهم است (مهم نیست که GoDaddy چند بار ایمیل یادآوری برای شما ارسال می کند). خوشبختانه ، با پشتیبانی از وب سایت ، دامنه شما در لیست چک شخص دیگری است (اگر از وب با Infomedia پشتیبانی وب دارید ، در هر صورت در لیست چک بیش از یک نفر است). بنابراین مهم نیست که زندگی شما چقدر شلوغ باشد ، وب سایت شما همچنان مشغول جلب بازدید خواهد بود ، زیرا نام دامنه شما منقضی نمی شود – و همچنین مورد دیگری نیز برای این موضوع.

2) فن آوری تاریخ انقضا دارد ، اما تیم پشتیبانی وب از بروزرسانی ها و نگهداری آن استفاده می کند
گذشته از آووکادو و خرید یک ماشین جدید بسیار زیاد ، موارد بسیار کمی وجود دارد که منقضی یا منسوختر از فناوری هستند. (کاربران اپل می توانند با هم ارتباط برقرار کنند – اگر برنامه های پیشرفته خود را هوشمندانه برنامه ریزی نکنید ، اپل موظف است آخرین و بهترین مدل را تنها چند هفته پس از خرید آیفون جدید و براق خود منتشر کند.) وب سایت شما به این سرعت منقضی نمی شود ، اما با هر یک با گذشت ماه و سال ، روندهای جدید طراحی ، الگوریتم های Google ، ویژگی هایی که می توانند به سایت شما اضافه شوند و تکنیک های تجربه کاربر برای برترین مواردی که قبلاً بهترین ها بودند وجود دارد.

خواه سایت شما به تنظیم ، ویژگی جدید اضافه شده یا فقط چند به روزرسانی نیاز داشته باشد ، پشتیبانی وب سایت خدمات کاملی را فراهم می کند که برای ورود سریع و کارآمد به “ورود و خروج از فروشگاه” به آن نیاز دارید. آیا وقتی داشبورد وردپرس شما می گوید وقت آن است می توانید به روزرسانی های خود را انجام دهید؟ البته! اما گاهی اوقات سایر فناوری های سایت شما تحت تأثیر این به روزرسانی قرار می گیرند و تیم پشتیبانی وب سایت به شما کمک می کند تا مطمئن شوید همه چیز پس از به روزرسانی به درستی کار می کند و موارد غیرفعال را برطرف می کند.

3) اگر وب سایت شما از بین برود چه کاری انجام می دهید؟ شما پشتیبانی وب سایت را پوشش داده اید.
این اغلب اتفاق نمی افتد ، اما وب سایت های هک شده خطری در صنعت وب محسوب می شوند. با پشتیبانی از وب سایت ، وب سایت شما توسط آخرین ، بزرگترین و قوی ترین به روزرسانی های امنیتی و اقدامات امنیتی مانند Fort Knox که در داخل انجام می دهیم ، در برابر هک ها و شکارچیان بالقوه محافظت می شود. و اگر به رغم همه احتمالات ، وب سایت شما به هر حال خراب شود ، ما در کمترین زمان از آن پشتیبانی خواهیم کرد ، حتی اگر این نقض بعد از ساعت انجام شود.

4) کسب و کار شما در طول زمان تغییر می کند و پشتیبانی وب سایت ما ادامه می یابد
به عنوان یک صاحب مشاغل ، آسان است که در این فکر فرو برویم که تجارت شما بر اساس همان ایده ها ، همان فرایندها و همان مفهوم بنا شده است که همه چیز به روشی که همیشه پیش می رود ادامه خواهد داد. اما با فناوری ، فرهنگ و تفکر مشتری به عنوان متغیرهایی در دنیای تجارت ، باید انتظار تغییر داشت و وب سایت شما باید پویا باشد. وب سایت شما نیاز به انعطاف پذیری دارد و باید تازه بماند – این بدان معناست که جدا از محتوا و تصاویر ، برخی از قسمت های متحرک دیگر باید تنظیم شوند و یا با گذشت زمان به آنها اضافه شوند.

5) نیاز مشتریان شما به بیش از زمان ، بیش از حد و یک تیم بزرگ پشتیبانی وب می تواند کمک کند
مشتریان شما شب هستند